#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бровари

Протистояння на Броварщині: голова РДА проти громадської ради

28.05.2019 Руслан Семенець 0

До ІА "ПОГЛЯД", звернулася голова Громадської ради при Броварській районній державній адміністрації Людмила Чайковська, щоб розповісти про свій конфлікт з чинним очільником РДА Миколою Клименком.

Протистояння на Броварщині: голова РДА проти громадської ради
Людмила Чайковська

Зі слів пані Людмили, найбільше її вражають методи, які застосовує голова і його помічники.

"Вони нічим не гребують, намагаючись позбавити мене найдорожчого - моєї дитини…", - зазначає пані Людмила.

Голова Броварської райдержадміністрації Микола Клименко

"Між мною, як головою громадської ради, та Миколою Федоровичем Клименком виник конфлікт на основі політичних вподобань. Я була представником від партії БПП, потім вийшовши з неї, оскільки не змогла знайти спільну мову з цими людьми, щоб разом ефективно працювати, перейшла до партії "Батьківщина". Піком конфлікту вважаю перипетії зі створенням Придеснянської об'єднанної громади, яка повинна була називатися Рожнівська. Тоді саме Клименко, який до речі не має права вчиняти тиск, вчиняв цей тиск. І тиснув він на громаду для того, щоб вона перейшла на його сторону… Ми ж відстоювали думку громади, а саме - громада не бажала йти на об'єднання з центром ОТГ у Погребах чи Зазим'ї, а хотіли жити згідно перспективного плану, на що голова Клименко, його керуючий Різаненко та заступник Плакся наполягали на зовсім протилежному", - розповідає Людмила Чайковська.

"Після цього через два чи три дні розпорядженням Миколи Клименка мене було звільнено з голови громадської ради. Я завжди працювала на благо, а тут не дали. На сайті РДА було видалено всю інформацію щодо проробленої роботи нашою Громадською радою. Ми просили Миколу Федоровича, щоб він поновив її, але цього зроблено не було. Просили створити комісію, яка б розібралася в даному питанні, він пообіцяв, що створить - комісії створено не було", - додає голова ГР.

"У Миколи Клименка не було ніяких повноважень звільнити мене, як голову ради, тому він розформував весь орган, хоча підстав для цього не було і навіть не скликалося спеціальне засідання. Всіх просто поставили перед фактом про розпуск ГР", - зазначає Людмила Чайковська.

Людмила Чайковська на відкритті заходу у Броварському краєзнавчому музеї

"Я не звертала уваги на різні випади в мій бік, переслідування мене, моєї дитини та інше. Але зараз, коли вони пішли далі, то я хочу розголосу. Так склалося, що я розлучилася, дитина весь час проживає зі мною, колишній чоловік нам нічим не допомагає та не допомагав… Та ось постало питання з ким жити дитині, мною і колишнім чоловіком були подані відповідні документи до суду, і саме на цьому зі мною й вирішили відігратися… Було засідання комісії у справах дітей та сім'ї при РДА, яка мала зі свого боку дати рекомендації суду щодо встановлення місця проживання дитини. Спочатку почали сумніватися в моїй спроможності утримувати свою дитину, потім були нападки щодо мого житла, направлення дитини до психолога. Головою цієї комісії була Ольга Юрченко, заступниця і поплічниця Миколи Федоровича, яка чинила тиск на членів комісії, змушуючи їх давати неправдиві висновки. На питання журналістів щодо аргументації висновку, відповіді не було. Також вона вчиняла протиправні дії по телефону, забороняючи представникам служби надати документи по справі. Загалом висновок комісії був для мене негативним, зараз справа в суді, як воно буде далі побачимо… Мене обурює те, що задовольяючи свої власні амбіції люди не зупиняються ні перед чим…"

Людмила Чайковська надала "ПОГЛЯДУ" копію рішення Київського Окружного адміністративного суду від 26 квітня 2019 року, на її позов до Броварської РДА.

В рішенні вказано, що суд задовольнив позов та визнав дії Броварської райдержадміністрації щодо розпуску Громадської ради протиправними. Скасував розпорядження голови Броварської РДА про затвердження нового складу ГР та зобов'язав відповідача поновити діяльність ГР скликаної 27.04.2017 року для виконання нею повноважень задля яких вона і була сформована.

Є конфлікт, є дві сторони конфлікту: ми почули Людмилу Чайковську та намагалися взяти коментар у голови Броварської РДА Миколи Клименка, який пообіцяв з нами зв'язатися, але вже пройшов тиждень, а коментарів від Миколи Федоровича немає.

Розуміючи та враховуючи зайнятість пана Клименка наше видання готове зустрітися і почути його позицію в даній ситуації, у будь який зручний для нього час.