Прощавай, школо: Останній дзвоник у Вишневому
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61146141_2323188277954044_2760183917007863808_o.jpg)
Наприкінці травня одинадцятикласники чують в шкільних коридорах свій останній дзвінок. Заняття закінчилися, тепер школа залишиться позаду.
Останній дзвоник у Вишневому та околицях став яскравим святом для учнів шкіл міста. Крім традицій: лінійки із випусканням повітряних куль в небо, вальсу та дзвіночка, який одним віщував початок літніх канікул, а для інших дзвонив в останній раз, нагадуючи, що дитинство залишилося позаду, випускники танцювали, співали, жартували та показували різноманітні виступи для вчителів, батьків та гостей.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60810298_2323191877953684_8072390641989976064_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60838076_2323193081286897_4053670767680815104_o.jpg)
Завітала до учнів Вишнівської школи № 3 й Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації. Зазначимо, що нещодавно навчальний заклад отримав статус ліцею. За відповідний проект проголосували на районній раді. Згодом повна назва школи після перейменування – Вишнівський академічний ліцей “Основа” Києво-Святошинської районної ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61374252_2256936624396916_5066318889508405248_n.jpg)
Очільниця району вручила призерам олімпіад та активу школи грамотами та преміями за високі успіхи у навчанні та активну участь у житті школи.
А на території школи №4 завітали рятувальники, та нагородили учня 7-го класу Дмитра Коляду грамотою: “за мужні дії під час рятування людини, за сміливість, відвагу та зразкові моральні якості”.
"Одного разу, взимку, Дмитро зі своїм товаришем повертались зі школи додому, коли раптом другу в голову прийшло піти на кригу, якою було вкрите місцеве озеро. Дмитро відмовився. Тоді товариш пішов випробовувати долю самотужки, крига під ногами школяра тріснула, і він провалився в крижану воду. Ні хвилини не вагаючись, Дмитро кинувся на допомогу. Витягнувши друга, наш юний герой відвів його додому, врятувавши життя" - розповіли в Головному управлінні ДСНС України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61822458_2485561741462639_5442517493031632896_o.jpg)
Хоча місцеві зауважують, свято Останнього дзвоники з кожним роком втрачає свою актуальність і дітям просто стає нудно і нецікаво на таких урочистостях. Але незважаючи на всі “за” і “проти”, Останній дзвоник - день, який назавжди залишиться в пам'яті тисяч хлопців та дівчат, які закінчили школу. Попереду на них чекають чимало випробувань: ЗНО, вибір вузу, вступна кампанія, початок студентського життя.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61009526_2323189011287304_8607090890403479552_o.jpg)
Фото: ІА Інформ