#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишневе
Суспільство

Прощавай, школо: Останній дзвоник у Вишневому

28.05.2019 Альона Ткаченко 0

Наприкінці травня одинадцятикласники чують в шкільних коридорах свій останній дзвінок. Заняття закінчилися, тепер школа залишиться позаду.

Останній дзвоник у Вишневому та околицях став яскравим святом для учнів шкіл міста. Крім традицій: лінійки із випусканням повітряних куль в небо, вальсу та дзвіночка, який одним віщував початок літніх канікул, а для інших дзвонив в останній раз, нагадуючи, що дитинство залишилося позаду, випускники танцювали, співали, жартували та показували різноманітні виступи для вчителів, батьків та гостей.

Завітала до учнів Вишнівської школи № 3 й Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації. Зазначимо, що нещодавно навчальний заклад отримав статус ліцею. За відповідний проект проголосували на районній раді. Згодом повна назва школи після перейменування – Вишнівський академічний ліцей “Основа” Києво-Святошинської районної ради.

Очільниця району вручила призерам олімпіад та активу школи грамотами та преміями за високі успіхи у навчанні та активну участь у житті школи.

А на території школи №4 завітали рятувальники, та нагородили учня 7-го класу Дмитра Коляду грамотою: “за мужні дії під час рятування людини, за сміливість, відвагу та зразкові моральні якості”.

"Одного разу, взимку, Дмитро зі своїм товаришем повертались зі школи додому, коли раптом другу в голову прийшло піти на кригу, якою було вкрите місцеве озеро. Дмитро відмовився. Тоді товариш пішов випробовувати долю самотужки, крига під ногами школяра тріснула, і він провалився в крижану воду. Ні хвилини не вагаючись, Дмитро кинувся на допомогу. Витягнувши друга, наш юний герой відвів його додому, врятувавши життя" - розповіли в Головному  управлінні ДСНС України.

Хоча місцеві зауважують, свято Останнього дзвоники з кожним роком втрачає свою актуальність і дітям просто стає нудно і нецікаво на таких урочистостях. Але незважаючи на всі “за” і “проти”, Останній дзвоник - день, який назавжди залишиться в пам'яті тисяч хлопців та дівчат,  які закінчили школу. Попереду на них чекають чимало випробувань: ЗНО, вибір вузу, вступна кампанія, початок студентського життя.


Фото: ІА Інформ