Новини
Новини Київської області

Прокуратура вимагає відшкодувати майже 2 млн грн збитків ОТГ Переяславщини


На території с.Переяславське Студениківської територіальної громади суб’єктом господарювання у 2017 році розпочато реконструкцію виробничого комплексу під газонаповнювальну станцію.

Фото з відкритих джерел

Проте, як повідомляє Київська обласна прокуратура, по завершенні будівництва у січні минулого року та отриманні документів з готовності до експлуатації газонаповнювальної станції, господарське товариство проігнорувало вимоги закону щодо обов’язку з перерахування до місцевого бюджету Студениківської сільради коштів пайової участі у створенні і розвитку інфраструктури населеного пункту, чим завдало сільській раді збитків на майже 2 млн грн.

В результаті Бориспільською місцевою прокуратурою подано до Господарського суду Київської області позовну заяву щодо стягнення із забудовника збитків, у вигляді упущеної вигоди у розмірі 1,914 млн грн.

Наразі судом відкрито провадження у справі, триває розгляд позовних вимог прокуратури.

«Погляд» повідомляв, кого обрали головою міськрайонного суду Переяслава.

«Погляд» розповідав також, що об’їзну дорогу в Переяславі планують реконструювати.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.