Новини
Новини Київської області
Ірпінь
Відбудова регіону

Проєкти відбудови Ірпеня: “ДОРОГА ЖИТТЯ” Культурно-дозвільний центр в Романівці (ВІДЕО)

Поблизу планують встановити меморіальну дошку на честь родини Перебийносів, яка загинула біля цього місця.

Мікрорайон Романівка розташований на в'їзді у місто і є одним із найбільш постраждалих в Ірпені наряду зі СМУ. Саме через нього проходить "Дорога життя", якою евакуювалися тисячі жителів Ірпеня та прилеглих міст і селищ.

Тут, навпроти церкви, знаходиться клуб "Романівка", який колись виступав культурним осередком мікрорайону, однак, через повномасштабне вторгнення росії, будівля була зруйнована.

Клуб "Романівка" хочуть перетворити на архітектурно-сучасний Центр культури та дозвілля. Автори проєкту пропонують відділити будівлю від дороги та створити внутрішній простір з дитячим майданчиком в скандинавському стилі. А поруч облаштувати меморіал і пішохідно-паркову зону.

На першому поверсі буде бібліотека та конференц-зал. Також тут облаштують лекторій, глядацьку залу зі сценою, танцювальну залу, кафе, адміністративні приміщення.

На другому поверсі розташують театральну та вокальну зали, бібліотеку з читальною залою, клас образотворчого мистецтва, кафе, адміністративні та технічні приміщення.

Нагадаємо, в Ірпіні почали відбудову ліцею №3. Підрядні організації вже розпочали роботи з демонтажу пошкоджених елементів, щоб у подальшому приступити до відновлювальних робіт. Завершити відбудову закладу планують у вересні.

До слова, прем’єр-міністр Денис Шмигаль разом з урядовою командою 12 січня відвідав місто-герой Ірпінь у Київській області, де був представлений перший проект напрямку "Відбудова України" в межах платформи UNITED24.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.