Новини
Новини світу

Президент Ірану загинув: під час аварії гелікоптера (ВІДЕО)

Вертоліт врізався в гірську вершину і згорів.

В ніч на понеділок, 20 травня, в північно-західному регіоні Ірану рятувальники знайшли гелікоптер, на борту якого перебували президент Ірану Ебрагім Райсі та інші високопосадовці. Всі пасажири повітряного судна загинули.

Про це пише АР та напівофіційне іранське інформагентство Mehr.

Іранське відділення гуманітарної мережі повідомило, що його "пошуково-рятувальні групи дісталися місця аварії гелікоптера, який перевозив президента". На місці аварії вони не виявили жодних ознак того, що пасажири вертольота були живі.

Видання АР уточнило, що, за словами голови Іранського товариства Червоного Півмісяця Піра Хоссейна Коліванда, гелікоптер побачили на світанку з відстані близько 2 кілометрів.

На той час з моменту зникнення гелікоптера минуло 12 годин.

У напівофіційному іранському інформагентстві Mehr заявили, що президент Ірану Ібрагім Раїсі та всі інші пасажири, які були на борту гелікоптера, що напередодні зазнав аварії в Азербайджані, загинули.

Окрім президента Раїсі, загинули міністр закордонних справ Ірану Хусейн-Амір Абдуллахіан, губернатор провінції Східний Азербайджан Малек Рахматі та інші.

Раніше Reuters повідомили, що гелікоптер, у якому перебували Раісі та міністр закордонних справ Хоссейн Амірабдоллахян, повністю згорів під час аварії.

Зазначається, що вертоліт врізався в гірську вершину, хоча офіційних відомостей про причини катастрофи не було.

Ультраконсерватора Раїсі обрали президентом 2021 року. Відтоді для іранців посилені утиски. За його влади відбулося криваве придушення антиурядових протестів.

За іранським законодавством: у разі смерті президента влада переходить до першого віцепрезидента. Вибори нового очільника мають організувати впродовж 50 днів.

Останні новини: