Головні новини
Суспільство

У МОУ розповіли, чи потрібно тимчасово непридатним проходити ВЛК

Громадяни України, які були визнані обмежено придатними до військової служби до 4 травня 2024 року, наголосив речник МОУ, протягом дев’яти місяців підлягають повторному медичному огляду з метою визначення придатності до військової служби.

У МОУ розповіли, чи потрібно тимчасово непридатним проходити ВЛК - зображення
Фото - imagedelivery.net

У Міноборони заявили, що українці, які до 4 травня 2024 року були визначені як обмежено придатні для військової служби, мають пройти повторний медичний огляд.

У відомстві підкреслили, що автоматичне визначення придатності або непридатності до служби не передбачено законодавством.

Про це повідомив речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін у неділю, 19 травня.

Лазуткін заявив, що військовозобов’язані особи, яким цивільні медики встановили інвалідність, повинні пройти військово-лікарську комісію (ВЛК) лише після оновлення своїх персональних даних.

"Розпочнімо з того, що направлення військовозобов’язаних на військову-лікарську комісію може бути видане лише після оновлення персональних даних", —

сказав старший лейтенант.

Лазуткін наголосив, що українці, які до 4 травня 2024 року були визначені як обмежено придатні для військової служби, мають пройти повторний медичний огляд упродовж наступних дев’яти місяців для визначення їхньої придатності. Він також підкреслив, що автоматичне визначення придатності або непридатності до служби не передбачено законодавством, і це рішення приймається виключно ВЛК.

"Автоматичного переведення до категорії придатних чи непридатних у чинному законодавстві не передбачено. Питання про придатність чи непридатність до військової служби вирішує виключно ВЛК", —

додав військовий.

Також, сьогодні речник Міністерства оборони України старший лейтенант Дмитро Лазуткін розповів, чи правда, що у громадян України вилучатимуть автомобілі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.