Новини
Акції
Вишгород
Київщина-суспільство

Правоохоронці розповідають учням про ази обережності на дорогах


Працівники Вишгородського відділу поліції нагадали Іванівським школярам правила дорожнього руху

Дітям потрібно періодично нагадувати правила поведінки на дорозі, адже дехто з них втрачає пильність і ігнорує встановлені норми. То ж під час операції «Безпека дорожнього руху – це життя», яка нині триває, працівники ювенальної превенції спільно із сектором реагування патрульної поліції щодня відвідують школи області, аби розповісти дітям, як безпечно поводитись на дорогах та вулицях.

Співробітники Вишгородського відділу поліції проводять такі заняття не лише у школах Вишгородського району. Вони побували у двох школах сусіднього Іванкова, і нагадали п’ятикласникам ази обережності у час, коли вони є учасниками дорожнього руху.

«А саме, що ніколи не потрібно поспішати. Адже зекономлений час може коштувати надзвичайно дорого. Обов’язково переходити дорогу лише на зелене світло, користуватися підземним чи наземними переходами. Розповідали про значення дорожніх знаків. Дітлахи з великим задоволенням та цікавістю слухали настанови правоохоронців та ставили різні питання. Демонстрували і свої знання з правил дорожнього руху. Заняття проходили у цікавій ігровій  формі. Такі зустрічі зі школярами поліція Київщини, ювенальна превенція проводять з метою попередження дорожньо-транспортних пригод за участі дітей, задля їхньої безпеки», повідомила Поліція Київської області й закликала школярів завжди бути пильними, обережними та уважними, особливо повертаючись зі школи, поспішаючи додому.