Новини
Київщина
Кримінальні новини

Потужний вибух вночі у центрі столиці

26.08.2019 Кочкина Марина 0

У  Києві на  вулиці Паньківська, 5 вночі прогримів вибух. За попередньою інформацією, в будівлю Мостбуду стріляли з гранатомету.

За вказаною адресою негайно виїхали слідчо-оперативні групи Головного та територіального управлінь поліції, екіпажі патрульних, вибухотехніки, кінологи та лікарі. 

Вибух був дуже потужний. Правоохоронці перекрили верхній квартал. Під час огляду місця події правоохоронці з’ясували, що невідомі вистрілили у будівлю із гранатомета, відстріляний тубус якого виявили через дорогу від будівлі.  На пошуки зловмисників орієнтовано весь особовий склад поліції Києва та введено в дію спеціальний оперативний план. 

При відпрацюванні території вилучено рештки боєприпасу для проведення експертизи та встановлення його походження.  Правоохоронці опрацьовують наявність камер відеонагляду, які могли зафіксувати момент пострілу, шляхи підходу і відходу зловмисників.  Слідчі кваліфікують подію як терористичний акт, кримінальне провадження розслідується за ч. 1 ст. 258 Кримінального кодексу України. 

Вирішується питання щодо визначення підслідності у вказаному кримінальному провадженні. 

dtp.kiev.ua