Новини
Екологія
Україна-суспільство
Автоновини

Посол Великобританії в Україні пересіла на Tesla


Надзвичайна і повноважна посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс почала користуватися першим посольським електромобілем.

Фото: Twitter-акаунт посольства Великобританії в Україні

Про це повідомляється на офіційному Twitter-акаунті посольства Великобританії в Києві.

«Зміни в транспортній інфраструктурі України дозволяють нам почати користуватися електричною машиною, і ми раді зробити цей крок до зменшення викидів вуглецю. Для нас це більше, ніж просто нове швидке та надійне авто, зроблене у Великій Британії. Це також символ змін», - підкреслюють у представництві Британії в Україні.

У повідомленні наголошується, що співробітники англійського посольства постійно намагаються зробити свою роботу безпечнішою для довкілля, відмовляючись від пластику. А тепер вони будуть ще й використовувати чистіші джерела енергії для своїх автівок.

Зауважимо, «Погляд» розповідав, що станом на початок квітня рівень забруднення повітря практично у всіх районах Києва перевищує безпечні норми, у деяких в 3-4 рази, та й у передмісті ситуація була не набагато кращою.

Ми повідомляли також, що у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт за №3117 про запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення.

В Україні до того ж збираються збільшити до 6800 грн штрафи за забруднення та засмічення сільськогосподарських земель.

За інформацією «Погляду», в Україні планують запровадити і нові пільги для електромобілів: у парламенті були зареєстровані два законопроєкти, що вносять зміни в оподаткування для стимулювання розвитку галузі електричного транспорту.

Водночас ми констатували, що ринок електромобілів в Україні вже суттєво зріс. Так, протягом січня 2020 року українці придбали електрокарів на третину більше, ніж у 2019 році.