#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишневе
Києво-Святошинський район

Посадовці з області пообіцяли допомогти з добудовою школи у Вишневому

28.05.2019 Марічка Левчук 0

28 травня голова Київської ОДА Олександр Терещук  спільно з головою Київської обласної ради Миколою Стариченком у рамках робочої поїздки до м. Вишневе Києво-Святошинського району проінспектували стан будівництва одного з корпусів Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Про це повідомляє прес-служба Київської обласної ради.

Очільники Київщини разом з головою Києво-Святошинської РДА Мирославою Смірновою оглянули приміщення школи та поспілкувалися з представниками громадськості щодо проблемних питань.

ІІ черга будівництва Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ст №1 розпочалася ще в 2006 році, однак через відсутність фінансування у 2014 році будівництво було призупинено.

У навчальному закладі, розрахованому на 560 місць, навчається 1399 учнів, що складає 249% від проектної потужності. Середня наповнюваність класів - 29 дітей. Заклад працює у режимі 3-х змін.

У результаті  виїзного засідання  було вирішено виділити кошти, добудувати школу і ввести її в експлуатацію до кінця 2019 року.

«Школа будується занадто довго. Скажу відверто, я бачу, що тут просто заробляли гроші, замість того, щоб будувати школу. В минулому році були виділені певні кошти з бюджету, є дефектні акти. Але роботу не було організовано належним чином. У цьому напрямку будемо працювати з прокуратурою і поліцейськими. Наразі ми зрушили ситуацію з мертвої точки, в нас є кошти на будівництво та порозуміння з Обласною радою й громадськістю. Бюджет нарешті прийнято. Також ми отримали позитивний експертний звіт за результатами розгляду відкоригованого проекту. Сума складає більше 50 млн. грн. Частина коштів виділена. Маємо створити новий сучасний освітній простір. За рахунок добудови нам вдасться забезпечити понад 1400 місць для учнів. Впевнений, в цьому році ми закінчимо будівництво», – наголосив губернатор області Олександр Терещук.

"Ми зробимо і все можливе, що від нас залежить задля того, щоб наші діти мали гідні умови для навчання й розвитку. Школі у Вишневому - бути!" - резюмував результати робочої поїздки голова Київської обласної ради Микола Стариченко.