Новини
Україна

Попри війну за минулий рік Укрзалізниця електрифікувала рекордну протяжність колій

Відбудували цьогоріч теж рекордну за останні чотири роки протяжність колій.

Попри війну за минулий рік Укрзалізниця електрифікувала рекордну протяжність колій - зображення

У 2022 році Укрзалізниця електрифікувала 82 км колій та ще 470 км реконструювала і капітально відремонтувала, що є рекордними показниками за останні роки. Про це повідомили в Telegram-каналі УЗ.

"По електрифікації ‒ це рекордний показник за останні 10 років. У 2013-2020 роках Укрзалізниця електрифікувала в середньому лише 3 км колій на рік. Відбудували цього року теж рекордну за останні 4 роки протяжність колій", ‒

голова правління Укрзалізниці Олександр Камишін

Також зазначається, що за минулий рік Укрзалізниці вдалося відновити та відбудувати 25 із 69 зруйнованих мостів. Серед інших великих проєктів ‒ розвиток інфраструктури та прикордонних переходів із країнами ЄС та Молдовою.

Нагадаємо, до кінця року інтернет від Starlink з'явиться в усіх потягах Інтерсіті+.

До слова, в листопаді Україна отримала понад 1,5 тис. Starlink від Польщі. тоді ж повідомлялося, що мережу Starlink планують розгонути не тільки на деокупованих територіях, а й у всіх містах України.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.