Новини
Україна

До кінця року інтернет від Starlink з'явиться в усіх потягах Інтерсіті+

Укрзалізниця вже перевірила, як працює інтернет від терміналу під час руху в поїзді.

До кінця року інтернет від Starlink з'явиться в усіх потягах Інтерсіті+ - зображення

До кінця 2023 року в усіх потягах Інтерсіті+ з'явиться інтернет від Starlink. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі.

"Протягом року інтернет від Старлінк з'явиться у всіх поїздах Інтерсіті+. Команда Мінцифри вже передала УЗ 450 терміналів. Наступного місяця доставимо ще одну партію. Щоб подорожуючи, ви могли працювати, дивитися серіали і спілкуватися з рідними", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

За його словами, за 10 місяців повномасштабної війни українці проявили креативність та придумали десятки варіантів використання терміналів Starlink. Зокрема, в Укрзалізниці вже перевірили, як працює інтернет від терміналу під час руху в поїзді.

Нагадаємо, в листопаді Україна отримала понад 1,5 тис. Starlink від Польщі. тоді ж повідомлялося, що мережу Starlink планують розгонути не тільки на деокупованих територіях, а й у всіх містах України.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.