Біла Церква
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

Понад 20 т фальсифікату: у Білій Церкві накрили "мережу" підпільних алкоцехів

Горе-бізнесменам загрожує позбавлення волі на строк від 8 до 10 років з конфіскацією майна.

Понад 20 т фальсифікату: у Білій Церкві накрили
Фото: Київська обласна прокуратура

У Білій Церкві накрили групування, яке організувало діяльність підпільних цехів по виробництву алкоголю. Продукцію, вироблену з недоброякісної сировини, горе-бізнесмени реалізували через торговельні мережі на території Київської області, повідомляє пресслужба Київської обласної прокуратури

Відомо, що організували діяльність підпільних цехів у Білій Церкві шестеро чоловіків. Підозрювані розмістили в цехах обладнання, за допомогою якого масово виробляли алкогольні напої з недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя і здоров’я людей.

Розмір підпільного виробництва виявили 22 санкціонованих обшуки, під час яких було виявлено та вилучено понад 20 тон спиртовмісної рідини, пакувальну тару, автомобілі за допомогою яких здійснювалась перевезення продукції, обладнання для виробництва та чорнові записи, що свідчать про протиправну діяльність.

Стосовно підозрюваних до суду скеровано обвинувальний акт. Тепер горе-бізнесменам загрожує позбавлення волі на строк від 8 до 10 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, днями також у Броварах накрили нарколабораторію, звідки вилучили "зілля" на 1,2 млн грн. А  на Вишгородщині у чоловіка виявили домашню "плантацію" коноплі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.