Бровари
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

У Броварах накрили нарколабораторію, звідки вилучили "зілля" на 1,2 млн грн.

Під час обшуку було вилучено понад 3 кг особливо небезпечних синтетичних наркотичних засобів.

У Броварах накрили нарколабораторію, звідки вилучили
Фото: прокуратура Київської області

На Київщині судитимуть чотирьох учасників злочинної групи, які організували нарколабораторія з виготовлення наркотичних речовин. Про це повідомляє прокуратура Київської області.

Відомо, що четверо мешканців столиці та Київської області в одному з нежитлових приміщень на території міста Бровари облаштували нарколабораторію. Для виготовлення наркотиків вони закуповували необхідні хімічні речовини та матеріали на одному з підприємств, яке мало ліцензію на їх реалізацію. Використовуючи свої знання, вказані особи налагодили процес незаконного виробництва та збуту наркотичних речовин. 

Під час обшуку було вилучено понад 3 кг особливо небезпечних синтетичних наркотичних засобів, вартість яких на "чорному ринку" орієнтовно становить 1,2  млн грн. Також вилучено обладнання та чорнові записи, у тому числі з рецептами виготовлення психотропних речовин.

Стосовно чотирьох учасників організованої злочинної групи до суду скеровано обвинувальний акт за фактом виготовлення і збуту наркотичних засобів та психотропних речовин.

Нагадаємо, днями на Вишгородщині у чоловіка виявили домашню "плантацію" коноплі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.