Новини
Новини Київської області
Надзвичайні новини

Поліцейські 5 годин вмовляли юнака не стрибати із даху


У Києві на Майдані Незалежності молодик забрався на дах будівлі та погрожував стрибнути вниз, якщо до нього не приїдуть журналісти.

До юнака на дах піднялися правоохоронці, а територію навколо будівлі оточили. Однак хлопець не був особливо радий поліцейським. Він кричав, щоб вони не підходили до нього і вимагав показати себе по телеканалам. Крім того, він попросив поліцейських втихомирити групу людей внизу, які кричали йому образливі слова.

До свого жалю, «телеканалів» юнак так і не дочекався. А неабияк замерзлі і нудьгуючі люди внизу почали розходитися. Роззяв стало зовсім мало з закриттям метро. Бачачи, що людей стає все менше, хлопець зажадав у копів рупор і прокричав залишилися зевакам, що хоче спілкування з «нормальними» людьми. Пізніше поліцейські підняли йому на дах рупор, ось тільки він їм так і не скористався.

Приблизно на четверту годину стояння на даху, хлопець попросив у копів поїсти. Це його вимога також задовольнили і доставили йому наверх їжу. Весь цей час правоохоронці вели з ним діалог і просили «стрибуна» спуститься вниз. Їх старання були винагороджені і близько 3:15 ночі хлопець таки спустився.

Уже будучи на землі, він сказав, що звуть його Євген і що поки він не буде ніяк коментувати свій вчинок. Потім правоохоронці передали горе- «стрибуна» в руки медикам, які забрали юнака в найближчу лікарню для медогляду. Деталі події і провину хлопця встановить слідство. Пізніше 23 річний житель Київської області, під час розмови із психологом пожалівся, що нібито заплутався у життєвих проблемах, тож наважився на такий крок. 

Джерело "Информатор"