Після деокупації на Київщині вже відновили роботу 85% автобусних маршрутів
![Після деокупації на Київщині вже відновили роботу 85% автобусних маршрутів Після деокупації на Київщині вже відновили роботу 85% автобусних маршрутів - зображення](/storage/resized/lg/news/9751330a-4144-4568-8db2-e9d2ae0cfef4/21_avtobus.png)
Станом на 20 вересня на території Київської області відновлено роботу 85% приміських та міжміських автобусних маршрутів загального користування. Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.
Зазначають, що на звернення жителів Маловільшанської громади відновлено перевезення та забезпечено належним транспортним сполученням із містом Біла Церква. Перевезення здійснюються щочетверга із зупинок "Відділок №3", "Відділок №4" – о 08:20 та з м. Біла Церква – о 15:40.
Крім того було відновлено перевезення у Вишгородському районі через населені пункти Демидів та Синяк.
Нагадаємо, також днями повідомлялося, що на Київщині відремонтували ще один міст, який підірвали окупанти, коли тікали з області. Відремонтували переправу між населеними пунктами Андріївка та Червона Гірка через річку Здвиж.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.