Новини
Новини Київської області
Автоновини
Відбудова регіону

На Київщині відремонтували ще один міст

Його підірвали окупанти, коли тікали з Київської області.

На Київщині відремонтували ще один міст - зображення

На Київщині між населеними пунктами Андріївка та Червона Гірка через річку Здвиж відремонтували міст. Про це в понеділок, 19 вересня, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Раніше його підірвали окупанти, коли тікали з Київської області. Тепер міст повністю функціонує: ним можна пересуватися вантажними й легковими автомобілями", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Нагадаємо, наприкінці липня повідомлялося, що на Київщині відновили рух майже на всіх пошкоджених під час війни мостах. Зокрема, в липні нарешті знову запрацював міст через річку Ірпінь у Демидові. Міст був пошкоджений двічі. Вперше – під час бойових дій у лютому. Відразу після деокупації він був відновлений. Проте під час негоди в червні міст знову було зруйновано. Також нещодавно в Бородянці облаштували проїзд зруйнованим мостом через річку Здвиж.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.