Новини
Технології
Повітря
Новини світу
За кордоном

Пілоти вимагають компенсації від компанії Boeing


Понад 400 пілотів подали колективний позов за приховування недоліків програмного забезпечення літаків 737 Max.

У колективному позові, який подали понад 400 пілотів проти американського виробника літаків Boeing, вони  вимагають мільйонної компенсації. Вони кажуть, щокомпанія вдалась до безпрецедентного приховування недоліків останньої моделі найпопулярнішого реактивного літака 737 MAX. У повідомленні Укрінформу з посиланням на ресурс ABC йдеться, що причиною позову було те, що дії компанії Boeing змусили їх страждати від економічних втрат та психологічної травми через призупинення польотів реактивного літака зазначеної моделі.

 «У судових документах, які бачили кореспонденти АВС, стверджується, що компанія Boeing "займалась безпрецедентним приховуванням відомих недоліків ПЗ літаків, що призвело до аварій двох літаків моделі 737 MAX та подальшої заборони польотів всіх літаків цієї моделі у всьому світі. Пілоти стверджують, що вони страждають та продовжуватимють страждати від значних втрат у заробітній платні та від іншої економічної та неекономічної шкоди через глобальну заборону польотів літаків», йдеться у повідомленні й зазначається, що позов буде розглянуто у суді міста Чикаго 21 жовтня 2019 року.

У жовтні  минулого року Boeing 737 Max 8 зазнав аварії біля берегів Індонезії, загинули 189 осіб. А у березні цього року сталась катастрофа Boeing 737 Max в Ефіопії, загинули 157 осіб. Після цих інцидентів майже всі країни запровадили заборону на польоти Boeing у своєму повітряному просторі.