#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
За кордоном
Політика

Пєсков: Росія проводила і проводитиме військові навчання на своїй території (ВІДЕО)

12.01.2022
Російські військові розпочали навчання зі стрільбами на полігонах, розташованих поблизу українського кордону.

Пресслужба Міноборони Росії повідомила, що у навчаннях задіяні близько трьох тисяч військовослужбовців гвардійської Червонопрапорної армії.

Основне завдання тактичних навчань полягатиме у проведені контрольних стрільб зі стрілецької зброї та озброєння бронетехніки. Загалом у навчаннях буде задіяно близько 300 одиниць військової техніки, у тому числі танки та бойові машини піхоти.

У контексті початку переговорів у Женеві щодо безпеки маневри російської армії на кордоні з Україною можуть бути певним сигналом.

Однак, зі слів прессекретаря РФ Дмитра Пєскова, жодного зв'язку між навчаннями та переговорами щодо гарантій безпеки немає. Росія проводила і проводитиме військові навчання на своїй території.

Нагадаємо, США вимагають від Росії пояснень щодо військових навчань біля кордонів України.

Раніше американське видання The New York Times писало, що РФ почала перекидати до кордонів України військові гелікоптери.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.