Новини
За кордоном

США вимагають від Росії пояснень щодо військових навчань біля кордонів України (ВІДЕО)

Напередодні російські військові розпочали навчання на загальновійськових полігонах, розташованих у регіонах поблизу українського кордону.

Навчання розпочалися у Воронезькій, Білгородській, Брянській та Смоленській областях. Загалом у навчаннях буде задіяно близько 300 одиниць військової техніки, у тому числі танки та бойові машини піхоти.

У Сполучених Штатах чекають на пояснення щодо нових військових навчань біля кордонів України або їх припинення. 

Про це заявив офіційний представник держдепартаменту США Нед Прайс.

"Ми вважаємо, що в цьому випадку деескалація передбачала б повернення російських військовослужбовців до казарм, роз'яснення щодо цих маневрів або їх припинення, а також повернення важких озброєнь до місць їхнього звичайного зберігання", – сказав Нед Прайс.

Зі свого боку представник держдепартаменту відзначив, що зниження напруженості передбачає, зокрема, "повернення російських військ до казарм".

Він наголосив, що будь-які легітимні навчання, які відбуваються на території Росії, мають бути прозорими.

Раніше американське видання The New York Times писало, що РФ почала перекидати до кордонів України військові гелікоптери.

Нагадаємо, заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд заявила, що якщо Росія наважиться напасти на Україну, США можуть запровадити один пакет заходів, а ЄС із союзниками зроблять паралельні кроки.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.