Україна
Головні новини
Новини дня

Підсумки дня з ІА "Погляд" за середу, 12 січня (ВІДЕО)

Головні новини за сьогодні.

Інформаційна агенція "Погляд" підготувала підбірку найважливіших подій середи, 12 січня.

Держсекретар США зустрівся з міністром закордонних справ України у Женеві

Ентоні Блінкен та Дмитро Кулеба узгодили подальші кроки України та США, зокрема з огляду на наступні дипломатичні контакти із РФ у форматі Ради НАТО і Росії та Постійної ради ОБСЄ. Вони обговорили втілення пакету стримування РФ від подальшої агресії щодо України.

Нова хвиля коронавірусу в Україні фактично вже почалася

У Національній академії наук України повідомляють, що в Україні фактично вже почалася нова хвиля коронавірусу, адже кількість позитивних тестів на інфекцію зросла майже на 40%. Середня кількість нових виявлень в Україні складає понад 4 тисячі осіб на день.

Кабінет міністрів ухвалив підняття зарплат медикам

Міністерство охорони здоров'я спільно з колегами розробило проєкт постанови щодо підвищення базового рівня заробітної плати для лікарів та медичних сестер. Постанова передбачає, що медпрацівники мають отримувати не менше 20 тисяч гривень.

Закінчилося засідання Ради Росія – НАТО

Генсек НАТО Єнс Столтенберг запевнив, що ніхто не піде на компроміс із принципами, що стосуються територіальної цілісності та суверенітету європейських країн.  Також НАТО закликав Росію негайно провести деескалацію в Україні та навколо неї.

Україна піднялася в рейтингу паспортів світу

Протягом минулого року Україна піднялася із 37 на 35 місце у рейтингу паспортів світу. Відтепер українці можуть подорожувати без візи або з візою після прибуття до 141 країни світу.

США вимагають від Росії пояснень щодо військових навчань біля кордонів України

Російські військові розпочали навчання на загальновійськових полігонах, розташованих у регіонах поблизу українського кордону. У Сполучених Штатах занепокоєні такими діями та чекають на пояснення щодо нових військових навчань біля кордонів України або їх припинення.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.