Новини
Київщина
Пригоди
Здоров'я
Надзвичайні ситуації

Підліток-зачепер у реанімації. Його шанси вижити – 50х50

02.05.2019 Косянчук Інна 0

Стали відомі подробиці наслідків трагедії, яка сталась 30 квітня у Києві на станції «Дарниця»

Троє тинейджерів, побачивши, що до залізничної станції «Дарниця» прибуває електричка, забрались на її вагон, щоб покататися. Та коли один з них, 13-літній підліток, намагався вилізти на дах, через виску вологість повітря між контактними дротами виникла електрична дуга, і його ударило струмом.

Хлопець не втратив свідомості й покликав на допомогу, коли удар відкинув його на землю. Товариші викликали «швидку», яка доправила хлопця в лікарню з опіками 45% тіла. Це сталось 30 квітня. На вечір 1 травня стали відомі нові подробиці трагедії – школяр перебуває в реанімаційному відділенні однієї зі столичних лікарень. Його шанси вижити, за словами лікарів – 50 на 50.

Відразу після інциденту, 30 квітня, на місці трагедії також працювали залізничники і поліцейські, встановлювали причини і обставини того, що сталося. На батьків підлітків склали адмінпротоколи за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення – невиконання батьками, або особами, що їх замінюють, обов’язків з виховання дітей.

Джерело: Інформатор

Ілюстрація з відкритих інтернет-ресурсів