Новини
Всесвіт

Перший в світі космічний готель побудують до 2025 року (ФОТО)


Космічний туризм стане абсолютною реальністю до 2025 року, якщо будуть реалізовані амбітні плани щодо космічної станції Von Braun, обслуговування якої хоче покласти на себе компанія SpaceX.

Проекти першого комерційного космічного готелю, нагадує інопланетний «круїзний лайнер», нарешті були оприлюднені. Космічна станція фон Брауна проектується Тімом Алаторре з компанії Gateway Foundation матиме гравітацію на борту, а також повністю працездатні кухні, бари і кінотеатри. За словами головного архітектора проекту, космічна станція повинна бути введена в експлуатацію до 2025 року, а відвідувати її будуть не менше 100 туристів на тиждень.

Космічний готель, як повідомляється, буде оснащений обертовим колесом діаметром 190 метрів для імітації гравітаційної сили, подібної до тієї, яка відчувається на Місяці. За словами представників The Gateway Foundation, «готель» матиме 24 окремих модуля, оснащених спальними місцями і іншими допоміжними функціями.

Корабель буде розрахований для розміщення на його борту представників як національних космічних агентств, які проводять дослідження з низькою гравітацією, так і космічних туристів, які хочуть пожити на великій космічній станції з комфортом, низькою гравітацією і відчуттям того, що вони знаходяться на території престижного готелю.

Нагадаємо, лише через рік Virgin Galactic планує запускати туристів в космос.

Натомість відчути себе космічний героєм скоро зможе кожен українець, у Києві відкриють готель майбутнього.