Перші відкриті змагання "Street Workout-2019" у Славутичі
У Славутичі на майданчику стадіону з воркауту відбулись перші відкриті міські змагання "Street Workout-2019" з нагоди Дня незалежності України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69883196_2090142341291489_2878733698801336320_n.jpg)
Організаторами змагань виступив відділ молоді та спорту, а ініціаторами стала активна, спортивна молодь Славутича, воркаут-команда "SlavTeam".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69710888_2090141761291547_6350769266429526016_n.jpg)
Змагання урочисто відкрив перший заступник міського голови, який щиро привітав всіх присутніх з державним святом та з початком змагань продемонструвавши власні спортивні досягнення на перекладині.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69273003_2090143174624739_4983005204094910464_n.jpg)
Всі бажаючі хлопці та чоловіки мали змогу випробувати себе у трьох вікових та трьох вагових категоріях і, хоча перші змагання зібрали всього 14 учасників, маємо таких переможців: Гапоненко Михайло, Козаченко Павло (у двох категоріях), Гайша Михайло (у двох категоріях) - всі Славутич та Брагін Юрій (місто Київ).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69041937_2090142904624766_7944576413875568640_n.jpg)
"Вітаємо всіх зі святом та з перемогами! Дякуємо ініціаторам змагань - воркаут-команді "SlavTeam", спонсорам – ЦСД "Кіно", фотографу – Насті Тарасенко, волонтерам – депутатам Молодіжна рада "Майбутнє Славутича", учасникам, вболівальникам та глядачам! Сподіваємось, що ці змагання започаткують нову спортивну та молодіжну традицію у нашому місті", - пишуть на сторінці Славутицької міської ради.