Новини
Суспільство
Здоров'я
Україна-суспільство

Перші українські пацієнти отримали нові ліки від COVID-19

Препарати призначають хворим, які потрапляють у стаціонар і мають ризик загинути.

Перші українські пацієнти отримали нові ліки від COVID-19 - зображення

Перші українські пацієнти отримали нові ліки від COVID-19 "Молнупіравір". Про це повідомили в Telegram-каналі МОЗ Коронавірус у регіонах.

"Молнупіравір" – ліки, які запобігають розмноженню вірусу. На препарат чекали з самого початку пандемії. Його вже отримали перші українські пацієнти".

МОЗ

Зазначається, що призначатимуть нові ліки від COVID-19 виключно сімейні лікарі, а саме тим хворим, які важко переносять коронавірус, потрапляють у стаціонар і мають ризик загинути.

Нагадаємо, першу партію ліків від COVID-19 Україна отримала в перший тиждень лютого. Тоді було доставлено 60 тисяч курсів препарату, а до квітня цього року Україна має отримати ще 240 тисяч курсів препарату.

Раніше також повідомлялося, що в Україну також доставили ще один препарат, яким лікують у COVID-стаціонарах, при цьому січневу партію цих ліків розвезено в регіони.

До слова, також нещодавно Кабмін схвалив план COVID-вакцинації на 2022 рік.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.