#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина

Переяславці незадоволені роботою ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»

25.02.2021 Оксана Кириленко 0

Постійні перебої із електроенергією обговорювали на крайній сесії Переяславської міськради.

Фото з відкритих джерел

Міський голова Вячеслав Саулко розповів, що кожного дня отримує інформацію про проблеми із електропостачанням.

Про це повідомили у Переяслав Сіті.

«То у них пориви, то планові відключення. Лише у січні в різних місцях на території громади нарахували 38 таких відключень електропостачання. Я поцікавився, чи виконуються якісь ремонти чи інші технічні роботи там, де відключають світло. І не побачив жодного випадку, щоб там щось проводилося. То для чого тоді ці планові відключення. При чому ДТЕК, яка є монополістом на Київщині у забезпеченні електроенергією, ухиляється від укладання угод на оренду тих земельних ділянок, де розміщені об’єкти їхньої інфраструктури», - обурюється очільник Переяслава.

Саулко також зазначив, що схожа ситуація і у Бориспільському районі.

«Ніколи нікому від енергетиків не можна добитися елементарного. Буває, що у людей у мережах напруга або ж занадто висока, або ж низька. Від цього псується побутова техніка тощо. Та довести, що вона згоріла з вини електропостачальників, нереально», - наголошує Саулко.

Фото: Із сайту міськради

Також відомо, що на засідання запрошувалися представники ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі», але ті особисто не з’явилися, і не повідомили про причини своєї відсутності.

Тож на сесії було прийнято рішення визнати роботу електропостачальників незадовільною.

Проте всі розуміють: поки на ринку не з'явиться конкуренція, електрики Київщини не будуть чути зауваження та побажання людей.

Як повідомляв «Погляд», на Бориспільщині через бобрів люди сиділи без світла.

«Погляд» розповідав, що для споживачів, які проживають у 30-кілометровій зоні від АЕС скасовують пільги на електроенергію.

Також Ірпінь з перебоями. Майже все місто страждає від стрибків електронапруги . А на Бориспільщина: через стрибок напруги у людей погоріли електроприлади.

Також ми писали куди звертатись, якщо зникло світло.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.