Україна
Україна-суспільство
Економіка

Пенсії у 2022: кому чекати підвищення (ВІДЕО)

Наступного року на українців чекає шість перерахунків пенсій, проте вони стосуються не всіх.

У січні виплати буде переглянуто учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Ці пенсії будуть обчислюватись, виходячи з п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати на 1 січня відповідного року (6500 грн).

А в березні буде щорічна індексація – для всіх. Люди від 80 років і старше отримуватимуть щомісячну доплату до пенсії у розмірі 500 грн, а пенсіонери віком 75−80 років — 400 грн.

Наступного року якщо людина не матиме 29 років стажу, вона не зможе вийти навіть у 60. За словами експертів, чим далі, тим буде важче українцям оформляти пенсію.

Крім того, у грудні вже підняли пенсії на 80 гривень тим, хто отримує мінімалку, та на 800 гривень тим, хто має максимальну виплату. 65-річним українцям за повний стаж перед новим роком піднімуть пенсію, а далі  їм платитимуть не менше 2600 гривень.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.