Україна
Обухів

Обухівські кікбоксери вибороли на Чемпіонаті світу комплект медалей

Зокрема, завдяки спортсменам з Обухова, Україна, здобувши загалом 36 золотих медалей, виборола II загальнокомандне місце з 31 команди.

Обухівські кікбоксери вибороли на Чемпіонаті світу комплект медалей - зображення

Обухівські спортсмени вибороли на Чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA серед аматорів комплект медалей. Змагання, в яких взяли участь 977 спортсменів із різних куточків світу, відбулися а початку листопада в Туреччині у місті Кемер.

П’ятеро вихованців клубу "Обухівські тигри" увійшли  до складу  національної збірної України, де разом зі спортсменами з бійцівського клубу з міста Ірпінь представляли  Київську область, зазначають на Facebook-сторінці Київський картонно-паперовий комбінат.

Обухівські кікбоксери показали високий рівень підготовки:

• Кубарський Ігор, виборовши золоту медаль Чемпіонату, став 12-разовим чемпіоном світу, до того ж, отримав і бронзову медаль змагань;

• Афанасьєв Владислав привіз дві бронзові медалі;

• Просяник Олександр став бронзовим призером двічі;

• Кравець Вадим здобув срібло і бронзу;

• Луценко Марія, виборовши золото, вперше стала чемпіонкою світу серед дітей. Крім того її здобутків - бронзова медаль.

Зазначається, що завдяки обухівським спортсменам, Україна, здобувши загалом 36 золотих медалей, виборола II загальнокомандне місце з 31 команди.

Нагадаємо, нещодавно також стало відомо, що бучанка стала першою в наймасовішому забігу від Run Ukraine.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.