Новини
Буча
Спорт
Суспільство

Бучанка стала першою в наймасовішому забігу від Run Ukraine

Вона посіла перше місце серед жінок.

Бучанка стала першою в наймасовішому забігу від Run Ukraine - зображення

Бучанка Ольга Поліщук перемогла в одному з наймасовіших забігів від Run Ukraine 2022 "Об’єднані сміливістю". Як зазначають в пресслужбі Бучанської міської ради вона стала першою серед жінок.

Благодійний забіг "Об’єднані сміливістю" відбувся 27 листопада в столиці. Люди в різних куточках планети в цей день вийшли на забіг із жовто-блакитним прапором. Взяти участь можна було в онлайн форматі. Всі охочі могли обрати дистанцію на вибір 10 км, 21 км та вільна дистанція, тобто людина біжить скільки вважає за потрібне. Також можна було взяти участь командою 1+1, коли дві людини, об’єднані сміливістю та метою, якою б не була відстань можуть самостійно обрати дистанцію та пробігти її.

Забіг на меті мав на меті зібрати кошти для UNITED24, ініціативи Президента України. 70% від прибутку мають передати фандрейзинговій платформі, яка розпочала збір коштів на "Ловця шахедів" – систему протидії ворожим дронам.

Нагадаємо, в листопаді стало відомо, що ірпінчанка стала найсильнішою жінкою планети.

А в жовтні борчиня з Броварів стала призеркою Чемпіонату світу. Спортсменка здобула шість нагород та посіла друге місце серед жінок у світі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.