Обухівщина у вогні: горить ліс в Українці
9 вересня виявився досить насиченим на навантаження днем для пожежних частин Обухівського району. Рятувальні частини працювали на сміттєзвалищі у селі Трипілля, торф’яниках Підгірців, а зараз приборкують лісову пожежу в Українці.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69989275_1278574198990923_6292502511731343360_n-1.jpg)
Відео пожежі за посиланням: https://www.facebook.com/trypilskiikrai/videos/493013831245260/
Рятувальники гасять вогонь за допомогою води і піску. Також на місці загоряння працють лісники. За допомогою важкої техніки, вони обкопують периметр, щоб не допустити розповсюдження пожежі і на торф’яники.