#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Україна-суспільство
За кордоном

ОБСЄ закриває український офіс

01.07.2022
Рішення було ухвалено з огляду на відсутність консенсусу в Постійній Раді ОБСЄ щодо продовження мандату Координатора проектів, через позицію російської федерації.

ОБСЄ закриває український офіс - зображення

З 1 липня ОБСЄ закриває офіс Координатора проектів в Україні, також вся діяльність передбачена мандатом, зупиняється. Про це повідомила прес-служба організації.

Натомість зазначено, що координатор проєктів зберігає свій статус польової місії ОБСЄ до завершення процедур закриття, всі співробітники місії залишаються посадовцями ОБСЄ до того, як вони будуть звільнені з ОБСЄ, і в цій ролі їм належить відповідний захист, включно під час виконання процедур закриття. Всі активи залишаються власністю ОБСЄ до їхньої остаточної утилізації.

"На жаль, незважаючи на переважну підтримку держав-учасниць щодо продовження важливої роботи, яку Координатор проекту виконував протягом 23 років, консенсусу щодо продовження його мандату не було досягнуто через позицію рф", –

чинний голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау

Також, за словами голови ОБСЄ, польське головування продовжить консультації з державами-учасницями щодо майбутньої ролі та присутності ОБСЄ в Україні.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що ОБСЄ прагне зафіксувати всі воєнні злочини, вчинені росіянами на території Київщини.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.