#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Ірпінь
Буча
Суспільство

ОБСЄ прагне зафіксувати всі воєнні злочини, вчинені росіянами на території Київщини

01.07.2022
Делегація Організації вже оглянула місця масштабних вбивств місцевих жителів російською армією в пристоличному регіоні.

ОБСЄ прагне зафіксувати всі воєнні злочини, вчинені росіянами на території Київщини - зображення

30 червня делегація Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ відвідала Київщину. Після огляду місць масштабних вбивств місцевих жителів російською армією директор Бюро з демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ (БДІПЛ) Маттео Мекаччі заявив, що Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) прагне зафіксувати всі воєнні злочини РФ, скоєні на Київщині. Про це повідомила пресслужба Національної поліції області.

"Ми приїхали в Україну, щоб на власні очі побачити наслідки російської окупації та бойових дій. ОБСЄ прагне зафіксувати всі воєнні злочини, скоєні росіянами на території Київщини", –

директор Бюро з демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ (БДІПЛ) Маттео Мекаччі

Міжнародна делегація побувала на території Храму Андрія Первозванного, де було поховано 116 українців, зруйнований росіянами житловий квартал "Ірпінські Липки" та розгромлений торговельний центр "Жираф".

ОБСЄ прагне зафіксувати всі воєнні злочини, вчинені росіянами на території Київщини - зображення

Також Мекаччі спільно з головою Національної поліції Київської області Андрієм Нєбитовим обговорили питання порушення міжнародного гуманітарного права під час російської агресії, допомогу постраждалим від окупації та розслідування воєнних злочинів РФ на Київщині.

"Правоохоронці продовжують відпрацьовувати деокуповані території та фіксувати нові злочини. Зараз у Київській області вже виявлено 1339 тіл убитих російськими військами" –

голова Національної поліції Київської області Андрій Нєбитов

Нагадаємо, через повномасштабну війну рф в Україні загинуло 4253 цивільних, зокрема, від початку війни російські окупанти вбили в Україні понад 260 дітей. Також відомо, що росія незаконно вивезла з України вже понад 238 тис. дітей.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.