Київщина
Економіка

Облрада прийняла бюджет Київщини

Фінансовий ресурс обласного бюджету на 2022 рік сформовано з урахуванням вимог норм Бюджетного і Податкового кодексів України та інших законодавчих актів.

Облрада прийняла бюджет Київщини - зображення
Фото: pixabay

16 лютого під час засідання Київської обласної ради депутати нарешті схвалили бюджет Київщини на поточний рік, повідомила пресслужба КОДА.

Документ враховує пропозиції, надані територіальними громадами та районами. Окрім цього, було затверджено фінансування медзакладів області на 2022 рік та схвалено фінансування організації територіальної оборони.

Зокрема, Київська облрада виділить 7,2 мільйона гривень на облаштування приміщень та територій, передбачених для дислокації батальйонів тероборони області та підтримку Збройних сил.

Повідомляється, що у бюджеті враховано вимоги Бюджетного кодексу України щодо забезпечення в повному обсязі видатків на заробітну плату, інших соціальних виплат та на оплату спожитих енергоносіїв та отриманих комунальних послуг. 

Тож основні параметри проєкту обласного бюджету 2022 наступні:

  • фінансовий ресурс з урахуванням трансфертів з державного бюджету визначено у сумі 5 452,9 млн грн.;

  • видатки пропонується встановити на рівні 5 455,9 млн грн.;

  • кредитування складає 3,0 млн гривень.

Загалом, у співставних умовах дохідну та видаткову частину бюджету збільшено на 460,7 млн грн або на 9,2 % ніж у 2021 році.

Раніше повідомлялося, що Київщина – залишалася єдиним регіоном в Україні, який не затвердив обласний бюджет до кінця 2021 року.

Тоді колишній очільник КОДА заявляв, що Київська обласна рада ігнорує прийняття бюджету в регіоні.

Натомість в Київоблраді пояснили, чому досі не прийнято бюджет

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.