#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Суспільство
Економіка

Незатверджений бюджет Київщини: стало відомо, хто може залишитися без зарплати

27.01.2022
За словами очільника області, депутати Київщини ще досі не розглянули бюджети утримання та розвитку.

Незатверджений бюджет Київщини: стало відомо, хто може залишитися без зарплати - зображення

Київська обласна рада ігнорує прийняття бюджету в регіоні. Про це на своїй Facebook-сторінці заявив голова КОДА Василь Володін.

"Київському регіону загрожує ще місяць без бюджету. Депутати Київської облради так і не розглянули ані бюджет утримання, ані бюджет розвитку".

Голова КОДА Василь Володін

За словами очільника області, якщо бюджет так і не приймуть, без зарплат залишиться чимало людей, зокрема йдеться про:

-         працівників Київського обласного центру допомоги учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, які брали участь в антитерористичній операції чи операції Об’єднаних сил, та їхнім сім’ям; 

-         близько 100 працівників обласного центру служби крові та ще 248 працівників дитячих санаторіїв;

-         понад 500 працівників галузі фізичної культури, спорту, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання;

-         11,5 тисяч непедагогічних працівників закладів освіти;

-         260 працівників Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського та Симфонічного оркестру "Академія".

Також стало відомо, що наразі через неприйнятий бюджет також не мають фінансування на закупку продуктів харчування будинки дитини, а медзаклади у 69 громадах області не отримують кошти на оплату комунальних послуг і енергоносіїв.

Нагадаємо, Київщина – єдиний регіон в Україні, який не затвердив обласний бюджет до кінця 2021 року.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.