Новини
Новини Київської області

Об'їзну дорогу в Переяславі планують реконструювати


Вже цієї весни капітальний ремонт планують провести на ділянці дороги державного значення Н-08 Київ-Дніпро в районі Переяслава – від Цибель до 43 км (так звана об’їзна).

Автор: Валентина Батрак

Ремонт відбудеться у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Про це розповів міський голова Вячеслав Саулко під час пресконференції 22 лютого.

Він розповів, що це вже не плани, а реальна робота, яка розпочнеться навесні. З цього приводу у нього була розмова з головою Київської облдержадміністрації та керівником облдавтодору. Вже є затверджені проєкти, проведені тендерні закупівлі.

«Звісно, що на цей період для нас виникнуть певні додаткові проблеми. Автомобілі почнуть об’їжджати через місто ділянки, де працюватимуть дорожні бригади. Але має бути розуміння, що ці незручності будуть тимчасовими, а робота ведеться на перспективу.

Я цікавився, як буде організовано рух по колу на в’їзді/виїзді з міста, особливо в районі Карані. Маю на увазі місце виїзду на трасу з вулиці Героїв Дніпра. Воно в нас є одним із найбільш аварійних »,- розповів Саулко.

Також він зауважив, що спочатку там планувався безпечний перехід. Але в особистій розмові керівник автодору пояснив, що такий план змінили з однієї причини.

« Нібито тоді керівники нашого міста запевнили, що достатньо в цьому місці світлофору. Я хотів би ще в це втрутитися і наполягати на переході, але вірогідно, що вже змінити нічого не зможемо.

Зате є нагода ще втрутитися в коригування проекту реконструкції наступної ділянки цієї автодороги – від Переяслава до Борисполя. За її значимістю, навантаженням, вона вже фактино стає пристоличною трасою.

В мене є велике бажання і сподівання, що мої пропозиції почують, аби цю ділянку дороги вже робити чотирирядною. Це та інфраструктура, яка дозволить розвиватися активніше і Переяславу »,- повідомив Саулко.

Як повідомляв «Погляд», платники податків Переяслава не заплатили ні копійки до районного бюджету за 2020 рік.

«Погляд» розповідав, що колишній мер Переяслава захворів на коронавірус.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.