Новини
Новини дня

Новини дня від 26.07.2019 Інформаційна агенція Погляд


Новини дня від 26.07.2019 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

100% пораховано, переможців визначено! За результатами підрахунку - до Верховної ради України проходять 5 політичних партій. Найбільше голосів набрала “Слуга народу” - понад 43 відсотки. На другому місці - “Опозиційна платформа - за життя”, на третьому “Всеукраїнське об'єднання - Батьківщина”, далі йде “Європейська солідарність”, а замикає п'ятірку - партія “Голос” .

По 95-му одномандатному виборчому округу переміг кандидат від партії Слуга народу Олександр Горобець. За нього проголосували 27 311 жителів Приірпіння та Києво-Святошинського району. В п'ятірку лідерів голосування по округу потрапив ще один Горобець - Дмитро. Він кандидат- клон. Навіть без піар-кампанії та реальних справ, завдяки лише прізвищу набрав чимало голосів неуважних виборців. Це не єдиний однофамілець по 95 округу. Двійника мала і колишня очільниця Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова. За крісло у Верховній Раді з нею змагалась Смірнова Марина. А телеведучій Олександр Дубінський по 94-му округу мав аж два клони. Щоправда, обидва Дубинські. Саме на непомітні відмінності у прізвищах або іменах та на неуважних виборців розрахована технологія “двійників”

Попри те, що за двійників по мажоритарним округам свідомо чи ні проголосували кілька тисяч виборців, в цілому технологія клонів на цих парламентських виборах не спрацювала.

Про те, хто і чому був двійником переможця по 95 виборчому округу - у наступному сюжеті розкаже Світлана Гуренко.

Комунальники повстали, а учасники ато побилися з місцевими жителями. У Гостомелі На 53 сесії селищної ради було гаряче. Працівники управління житлово-комунального господарства вимагали призначити керівника та виплатити їм заробітну плату. А суперечка за земельну ділянку між учасниками АТО і місцевими жителями переросла у бійку. На скандальній сесії була Марія Марчук .

Головний ворог усіх алергетиків - амброзія розпочинає сезон цвітіння. Чхання, свербіж та висипи - з такими симптомами доводиться боротися людям, чутливим до цієї рослини. Як захиститися від шкідливого буряну - дізнавалася Аліна Кожух.

Дбати про довкілля і людей - в Ірпені відбувся перший еко-пікнік. Організувала його команда єдиного у місті благодійного магазину “Дім”. Пікнікувала з благодійниками та активістами і Мілена Терещенко.