#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня від 11.06.2019

11.06.2019 новин Погляд

Новини дня від 11.06.2019 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтеся:
Експерти продовжують моніторити ситуацію з потрапляння пестицидів у притоку річки Рось. Встановили, що речовини, відносяться до другого класу токсичності за класифікацією Всесвітньої організації охорони здоров'я. Аграрії коментують, що для притоки Росі де стався вилив майже тонни добрив, це може обернутися катастрофою. Тому не рекомендують там купатися, випасати худобу та ловити риби. Разом з тим, для самої річки Рось такої небезпеки не бачать, оскільки рівень забруднення води пестицидами там значно менший.


Цього літа на всіх житлових будинках мають встановити лічильники обліку води. Так вимагає закон прийнятий у 2017 році. У чому перевага використання водних лічильників та за чий кошт їх мають встановлювати люди - далі у сюжеті.


Землі водного фонду ціною майже в 200 мільйонів гривень повернули Козинській селищній раді. ЦЕ рішення ухвалила прокуратура Київської області за вердиктом суду У 2002 році 4 га землі відвели під забудову. У суді встановили, що договір куплі-продажу не укладався та нотаріально не посвідчувався. То ж шматок козинської землі повернули державі.


Ірпінські чиновники знову поділили бюджетні кошти. У міськраді пройшло чергове засідання виконкому. Куди і скільки бюджетних грошей виділили цього разу дізнавалась Марія Марчук.


Найбільша в Україні дахова сонячна електростанція запрацювала у Київській області. Її побудували у місті Переяслав на дахах будівель норкової ферми. Вона може забезпечити екологічно чистою електроенергією 150 тисяч домогосподарств Київської області. Це, в свою чергу, допоможе зменшити шкідливі викиди в атмосферу на 15 тисяч тонн у рік. Крім того, встановлення сонячних батарей на даху допоможе норковому бізнесу. Адже так тварини будуть додатково захищені від високих температур.

Прокат човнів запрацював на Набережній в Ірпені. Поплавати по річці можна на байдарці, каное та звичайному човні з веслами. Популярною новинкою є — САП-дошки. Основа у них, як у дошки для серфінгу, але без паруса. Орієнтовна ціна прокату плавзасобів — 100грн за годину.


Швидше, вище, сильніше! На один день Ірпінь став спортивним центром Київщини. Тут пройшов Олімпійський день 2019. Він проводиться майже чверть століття - і кожного разу в іншому місті. Учні і студенти з усієї області змагаються у гирьовому та велосипедному спорті, грають в шахи, дартс, стрітбол та бігають на швидкість. На святі спорту побувала і Галина Камінська.

На сьогодні це всі новини.