#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Автоновини

Нове покоління: в Японії презентуватимуть друге покоління водневого авто Toyota Mirai

27.09.2019 Александр Чернышенко 0

Наступного року корпорація Toyota готується представити друге покоління седана Toyota Mirai на водневих паливних елементах (Fuel Сell).

Про це заявив керівник корпорації Такеші Учіямада на Міжнародному симпозіумі з водневих технологій, що відбувся у Токіо, як повідомляє Автоцентр.

Нагадаємо, що седан Toyota Mirai, представлений наприкінці 2014 року став першим у світі масовим автомобілем на водневих паливних елементах.

Новий седан із футуристичним дизайном має тяговий електромотор з потужністю 113 кВт (153 к.с.) і крутильним моментом 335 Нм. За його допомоги автомобіль здатний розігнатися від 0 до 100 км/год за 9 секунд. З повністю заповненим водневим баком запас ходу досягає 480 км, а на заправку потрібно менше ніж 5 хвилин.

Як опція пропонується система Power take off, яка перетворює автомобіль у джерело електроенергії. За словами представників Toyota, силовий агрегат Mirai здатний забезпечувати електрикою невелике японське домогосподарство упродовж тижня.

Тільки за 3 роки (2014-2017 рр.) виробництва компанія Toyota виготовила 5,3 тис. екземплярів водневого седана Mirai. З цього числа в США продали 2900 авто, в Японії – 2100 машин і в країнах Західної Європи – близько 200 екземплярів. За даними на червень нинішнього року компанія реалізувала в усьому світі 9,5 тис. автомобілів на водневих паливних елементах.

Роботи з водневими паливними елементами стартували в компанії Toyota ще в 1992 році. Десятьма роками потому почалася співпраця у сфері Fuel Сell з компанією BMW. В обох компаніях переконані, що для створення екологічно чистих автомобілів із доволі великою дальністю ходу паливні елементи підходять краще за будь-які акумулятори.

Серед переваг такої технології – швидка заправка (менше ніж 5 хвилин) і великий пробіг на одному баку водню. Серед недоліків авто – відсутність розгалуженої мережі водневих заправок і необхідність великих інвестицій в їх будівництво.

Фото - Автоцентр.