#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Події

Німеччина зупинила сертифікацію «Північного потоку-2»

16.11.2021

Відповідне рішення ухвалило Федеральне мережеве агентство ФРН.

Причиною, як зазначається у заяві німецького регулятора, стало те, що оператор російського газопроводу – компанія Nord Stream 2 AG, повинна мати відповідну законам ФРН організаційну форму.

Своєю чергою, оператор Nord Stream 2 AG, який базується у Швейцарії вирішив не змінювати теперішню організаційно-правову форму, як того вимагають закони ФРН, а натомість заснував дочірню компанію, яка мала взяти на себе управління німецьким сегментом газопроводу.

«Ця дочірня компанія має стати власником та оператором німецької частини газопроводу. Тоді дочірнє підприємство має виконати вимоги незалежного оператора передачі, як це викладено в законі Німеччини про енергетичну промисловість», - пояснили в агентстві.

Процедуру сертифікації призупинили на час поки дочірня компанія Nord Stream 2  отримає основні активи та людські ресурси, щоб німецьке агентство могло перевірити наявність повної документації.

«Коли ці вимоги будуть виконані, агентство зможе відновити свою експертизу в решту чотиримісячного періоду, встановленого законом, підготувати проєкт рішення та надати його Європейській комісії для висновку, як передбачено в законодавстві ЄС про внутрішній ринок», - йдеться у заяві.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що німецький регулятор BNetzA схвалив участь «Нафтогазу» у процедурі сертифікації оператора російського газогону. Це має допомогти Україні дізнатися позицію й аргументи Nord Stream 2 AG для більшої прозорості процесу запуску газопроводу.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.