#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Кримінальні новини

Незаконно роздані землі Обухівщини прокуратура області прагне через суд повернути державі

12.09.2019 Кочкина Марина 0

Мова йде про розпорядження Обухівської РДА 2009-го року щодо передачі  у приватну власність громадянину земельної ділянки загальною площею майже 2 га для ведення особистого селянського господарства, яка в подальшому була відчужена іншій особі.

При цьому, відведення у приватну власність вищезазначеної земельної ділянок відбулось із порушенням вимог земельного та лісового законодавства, оскільки частина ділянки відносилася до земель лісогосподарського призначення та перебувала в постійному користуванні ДП «Київське лісове господарство». Також рішення органів державної влади про їх вилучення з держлісфонду та зміни цільового призначення не приймались, а землекористувач згоди на її вилучення не надавав.

Крім цього, землі лісогосподарського призначення Законом заборонено передавати у приватну власність для інших цілей.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою області до Обухівського районного суду пред’явлено позов про визнання недійсним розпорядження Обухівської районної адміністрації та витребування вказаної земельної ділянки на користь держави.

Прокуратура Київської області