#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Буча

Немішаєве і Миколаївку з'єднає якісна дорога

26.11.2021

Капітальний ремонт автошляху знаходиться на завершальній стадії.

На дорозі між Макарівською та Немішаївською громадами, що у Бучанському районі, наразі завершується капітальний ремонт, повідомив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Він підкреслив, що дуже важливо, аби населені пункти в межах області мали якісне автодорожнє сполучення. Експлуатацію автошляху планують почати вже найближчим часом.

«У цьому питанні особливу увагу приділяємо дорогам загального користування місцевого значення. Один із прикладів – автошлях між селищем Немішаєве Немішаївської громади та селом Миколаївка Макарівської громади. Роботи на об’єкті дорожники вже завершують, тож незабаром він буде введений в експлуатацію»

Василь Володін

Варто зазначити, що ремонт дороги загального користування місцевого значення О100507 Немішаєве-Миколаївка з під’їздом до с. Хмільна відбувається в рамках програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Наразі вже влаштували понад 3 кілометри верхнього шару дорожнього покриття, встановили зупинки громадського транспорту та дорожні знаки. Зараз тривають роботи з влаштування освітлення.

Як відомо, на Київщині завершують реконструкцію мосту на дорозі Васильків – Княжичі – Лука – Гореничі. Загальна вартість робіт склала 41, 4 мільйони гривень. Реалізовувати роботи почали ще минулого року. За цей час влаштували нове асфальтобетонне покриття, підсилення берегових опор, монтаж переходу залізобетонними плитами на ґрунт і встановлення прольотів мосту.

Нагадаємо, в рамках програми «Великого будівництва» поблизу Обухова вже проклали понад 4 кілометри нового асфальту. Завдяки капітальному ремонту Обухівську та Кагарлицьку громади з’єднає якісна і безпечна дорога.

Ми розповідали також, що на Макарівщині завершили ремонт мосту вартістю понад 17 мільйонів гривень.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.