#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Надзвичайні ситуації

Негода пройшлася Києвом

08.08.2019 Оксана Кириленко 0

Сьогоднішній прогнозований буревій наробив лиха у столиці.

Згідно інформації Головного управління ДСНС України у м.Києві станом на 16:00 пожежно-рятувальні підрозділи м. Києва здійснили 7 виїздів на ліквідацію негоди.

Так, 8 серпня о 14:50 під час повернення до підрозділу рятувальники 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини виявили падіння дерева на вул. Правди, 80, що у Подільському районі столиці. Як виявилось дерево впало на автомобіль «ВАЗ» та лінію тролейбусу. Допомога надавалась за допомогою бензопили.

О 14:57 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про те, що на проїжджу частину дороги, на перехресті провулку. Приладний та вул. Робітнича, впало дерево. На місце події прибули рятувальники 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Вже о 15:05 до Служби порятунку 101 надійшла інформація про те, що на вул. Чудновського, 8, на автомобіль марки «Chevrolet» впало дерево. Для ліквідації наслідків негоди було направлено чергове відділення 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

О 15:10 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло ще одне повідомлення стосовно наслідків негоди за адресою: Русанівський бульвар, 10. За даною інформацією у дворі на лінію електропередачі впало дерево. На місце події було направлено чергове відділення 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

О 15:11 надійшов черговий дзвінок щодо наслідків негоди. За даною інформацією на вул. Кіквідзе, 12, на автомобіль марки «Toyota» впало дерево. На місце події були направлені рятувальників Загону технічної служби.

О 15:18 чергове відділення 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини виїхало за адресою: вул. Тепловозна, 13, де на проїжджу частину дороги впало дерево. Допомога надавалась за допомогою бензопили.

О 15:21 на вул. Лісна, 58, що в Оболонському районі столиці, дерево впало на проїжджу частину дороги. На місце виїхали рятувальники 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини.