Новини
Здоров'я
За кордоном

Не по днях, а по годинах: понад 4500 заражених коронавірусом із Китаю


Протягом останньої доби хворих від зараження новим коронавірусом стало вдвічі більше. Так, станом на ранок 28 січня налічується вже 106 смертей від нового коронавірусу в Китаї і 4515 хворих. Повідомляє BBC News Україна.

Нагадаємо, що новий коронавірус викликає важку гостру респіраторну інфекцію, від якої немає специфічного лікування або вакцини. Зі 106 померлих 100 людей стали жертвами коронавірусу в провінції Хубей. Це були переважно люди похилого віку або ті, у кого були раніше респіраторні проблеми. Тож китайська влада посилила обмеження на подорожі, ввела в багатьох містах карантин, в деяких містах є обов'язковим носіння медичних масок.

Наразі повідомляється лише про 60 людей, які одужали після зараження коронавірусом і залишили лікарні. Підприємства, у свою чергу, пропонують працівникам тривалі відпустки, а також повідомляють працівникам, які повертаються з найбільш постраждалих районів, про необхідність працювати вдома і не відвідувати робоче місце.

Вважається, що новий коронавірус з'явився на ринку морепродуктів в Ухані, де незаконно продавали м'ясо диких тварин.

Влада Китаю у вихідні заявила, що вірус як звичайний грип здатний поширюватися протягом свого інкубаційного періоду і до появи будь-яких симптомів.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я та урядів інших країн, за межами Китаю зафіксували щонайменше 47 підтверджених випадків захворювання. У Європі поки відомо про чотирьох хворих.
 8 випадків: Таїланд
 5 випадки: США, Австралія, Сингапур, Тайвань
 4 випадки: Малайзія, Південна Корея, Японія
 3 випадки: Франція
 2 випадки: В'єтнам
 1 випадок: Непал, Канада, Камбоджа, Шрі-Ланка, Німеччина

Поки не відомо про смерті від коронавірусу поза межами Китаю.

В Україні станом на 27 січня не реєстровано випадків зараження новим коронавірусом з Китаю. У коментарі BBC News Україна в Посольстві України в Китаї повідомили, що немає хворих і серед українців, які перебувають на китайській території.

SkyUp призупиняє чартерні рейси у Китай

Українців просять утриматися від поїздок до Китаю