#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Пожежі

Не дивлячись на погоду, на Київщині утримується надзвичайна пожежна небезпека

14.09.2019 Бобрик Юлія 0

Не зважаючи на те, що на вихідних температура повітря на Київщині суттєво знизилася, в області утримується надзвичайна пожежна небезпека.

Як повідомлялося раніше, 14–15 вересня у Київській області помітно похолодало, з ранку й до самого вечора в регіоні зберігатиметься похмура погода. Та попри це, за даними УкрГідрометцентру, у Києві та Київській області 13-16 вересня утримається надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека, повідомляє ДСНС України.

Нагадаємо, з 10 вересня на Київщині було оголошено надзвичайну пожежну небезпеку. З того часу, були повідомлення про те, що горіло узбіччя автошляху Ржищів – Українка, у Борисполі горіли трава та будівлі, також пожежникам вдалося загасити лісову пожежу під Славутичем. Крмі того повідомлялося про пожежу у Дитятківському лісництві на Іванківщині, де до гасіння навіть була залучена авіація.