Україна
Суспільство
Україна-суспільство
Економіка

НБУ відновив обіг державних цінних паперів

07.08.2022
На думку експертів, це надасть додатковий ресурс для відбудови економіки.

НБУ відновив обіг державних цінних паперів - зображення

Депозитарій Національного банку України відновлює операції із державними цінними паперами. Рішення про це ухвалив профільний регулятор ринків капіталу – Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку. Про це повідомила пресслужба НБУ в неділю, 7 серпня.

Також, , незважаючи на відсутність обмежень щодо обігу цінних паперів, Нацбанк відстрочив застосування тарифів на депозитарні послуги до 22 грудня 2022 року - це має допомогти учасникам ринків капіталу в поступовій адаптації бізнес-процесів до нових умов на фінансових ринках.

На думку експертів, відновлення обороту державних цінних паперів як основного інструменту інвестування учасниками ринків капіталу надасть додатковий ресурс для відновлення економіки. Відновлення операцій із цими цінними паперами також дозволить фінансовим установам визначити їхню ринкову вартість.

Нагадаємо, вчора, 6 серпня, в Офісі президента обговорили механізм компенсації збитків, завданих агресією рф. Натомість 5 серпня стало відомо, що Україна конфісковує 903 російських об’єктів на користь народу. Конфісковані активи конвертуватимуться в кошти, які будуть спрямовані на оборону та відновлення України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.