Україна
Україна-суспільство
Політика
Економіка

В Офісі президента обговорили механізм компенсації збитків, завданих агресією рф

06.08.2022
Зокрема, мова йшла про перебіг переговорного процесу з примусового вилучення активів РФ на користь України.

В Офісі президента обговорили механізм компенсації збитків, завданих агресією рф - зображення

На Банковій відбулася нарада під головуванням президента Володимира Зеленського щодо відшкодування Україні збитків, завданих збройною агресією росії. Про це 6 серпня повідомили на сайті глави держави.

За словами глави держави, питання компенсації збитків, спричинених російським вторгненням, це важливий елемент відповідальності, яку має понести держава-агресор. Тож задля створення та впровадження механізму компенсації було сформовано спеціальну робочу групу, яку очолив керівник Офісу президента Андрія Єрмака.

Також учасники наради обговорили перебіг переговорного процесу щодо примусового вилучення активів РФ на користь нашої держави та скоординували кроки в цьому напрямку. Зокрема, триває робота над створенням спеціальної компенсаційної комісії шляхом укладення багатостороннього міжнародного договору з партнерами України.

Крім того, Україна й надалі проводить переговори з партнерами щодо того, яким чином російські активи, які зараз заморожені в різних юрисдикціях, можуть бути стягнуті та спрямовані на відшкодування шкоди, завданої війною.

Нагадаємо, 5 серпня стало відомо, що Україна конфісковує 903 російських об’єктів на користь народу. Конфісковані активи конвертуватимуться в кошти, які будуть спрямовані на оборону та відновлення України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.