#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Чорнобиль
Київщина-суспільство

Наземні, водні та повітряні: затверджено 21 маршрут у Чорнобильській зоні

06.09.2019 Надiя Проценко 0

У зоні відчуження для відвідувачів доступний тепер 21 маршрут: 13 наземних, 5 водних та 3 повітряні. Старт повноцінної роботи водних та повітряних маршрутів стане можливим після завершення облаштування контрольно-пропускних пунктів.

Наземні, водні та повітряні: затверджено 21 маршрут у Чорнобильській зоні

Цьогоріч у Чорнобильській зоні було розроблено нові водні маршрути на виконання Указу Президента «Про деякі питання розвитку територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи».

«Основне завдання, яке стоїть перед нами, – безпека кожного відвідувача, який перетинає межі зони відчуження, – наголосив голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук. – Кількість відвідувачів зони відчуження значно зростає щороку, як і інтерес до теми Чорнобиля загалом. Щоб забезпечити потребу відвідувачів у цікавій та правдивій інформації, ми підтримуємо розвиток нових форм відвідування, які дозволяють нам якісно комунікувати з туристами».

Чорнобильська зона у цьому році встановила новий рекорд відвідуваності: за 8 місяців – 74 671 турист, із них у серпні зафіксовано 14 416 осіб.

Загалом від початку року цей показник відвідуваності збільшився уп’ятеро: у січні-лютому зону відвідували менше 3 тисяч людей на місяць, а з березня кількість туристів почала стрімко зростати.

Повідомляє Державне агентство України з управління зоною відчуження