Новини
Київщина
Ірпінь
Боярка
Довкілля
Земля

Найзасміченіші місця на Київщині прибирають: в Мінекології оприлюднили світлини ДО та ПІСЛЯ

11.07.2019 Бобрик Юлія 0

Знаєте де знаходяться сміттєзвалища? Міністерство екології та природних ресурсів України закликає допомогти віднайти їх місцевим органам влади аби вони могли вчасно ліквідувати несанкціоновані місця накопичення сміття.

На сторінці у соціальних мережах відомства оприлюднили світлини найсвіжіших заявок з екомапи, які мають фото ДО та ПІСЛЯ оформлення заявки онлайн. Зокрема, опубліковані три прибрані локації на Київщини, серед них один у Таращі, іншій – у Боярці.

Нагадаємо, мешканці Приірпіння також фіксували стихійні смітники на е-сервісі «Ecomapa.gov.ua». Серед них незаконне виторфування та засипання будівельним сміттям на поймі річки Ірпінь та стихійні звалища, які ще досі в роботі чи на розгляді.

Довідково:
Інтерактивну мапу сміттєзвалищ Мінприроди запустило у вересні 2016 року. Екомапа має інформаційний сервіс, який дозволяє у лічені хвилини визначити розташування найближчого пункту приймання вторинної сировини у кожному регіоні України! Загалом на мапі відображено понад 700 пунктів на всій території України з їх контактними даними та класифікацією видів вторинної сировини, яку там приймають.
Звернення з геоприв’язкою та фотоматеріалами щодо виявлених місць стихійних сміттєзвалищ може кожен. Інформація щодо статусу опрацювання звернення та відповідних заходів місцевих органів влади відображатиметься у персональному кабінеті.