#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Світ-суспільство

Найдавніше вбивство в історії людства

05.07.2019 Альона Ткаченко 0

Вчені встановили першу жертву вбивства в історії людства.  Як повідомляє іноземне видання EurekАlert, фахівці вивчили останки людини Cioclovina calvaria епохи палеоліту. Особливу увагу вони приділили черепу дорослої людини, що жила 33 тис. років тому. Права кістка черепа поламана і вчені вирішили з'ясувати походження травми.

Так, новий аналіз скам'янілого черепа людини з верхнього палеоліту свідчить про те, що він помер насильницькою смертю, згідно з дослідженням.

Скам'янілий череп палеоліту дорослої людини, відомий як Cioclovina calvaria, спочатку був виявлений в печері в Південній Трансільванії і вважається приблизно 33 000 років. З моменту свого відкриття ця копалина була широко вивчена. Тут автори переоцінили травму на черепі - зокрема, велику перелом у правій частині черепа, яка була оскаржена в минулому - для того, щоб оцінити, чи відбувся цей конкретний перелом під час смерті або як подія після смерті. .

Автори провели експериментальне моделювання травм з використанням дванадцяти синтетичних кісткових сфер, тестування сценаріїв, таких як падіння з різних висот, а також одиночні або подвійні удари з гірських порід або кажанів. Поряд з цими моделюваннями автори оглядали копалин як візуально, так і віртуально за допомогою технології комп'ютерної томографії.

Ілюстративний матеріал із відкритих джерел