#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

«Нафтогаз» візьме участь у сертифікації «Північного потоку-2»

15.11.2021

Німецький регулятор BNetzA схвалив участь компанії у процедурі сертифікації оператора російського газогону.

Як повідомив голова правління НАК «Нафтогаз» Юрій Вітренко, вже найближчим часом українська компанія надасть свою позицію щодо «Північного потоку-2».

Рішення німецького регулятора допустити «Нафтогаз» має допомогти Україні дізнатися позицію й аргументи Nord Stream 2 AG для більшої прозорості процесу запуску газопроводу.

"Сьогодні німецький регулятор схвалив запит «Нафтогазу" у процедурі сертифікації Nord Stream 2 AG. Компанія вітає це рішення, адже тепер регулятор повинен враховувати нашу позицію та аргументи. Це також дасть змогу дізнатися про позицію та аргументи Nord Stream 2 AG, що означатиме більшу прозорість процесу", - заявив голова правління «Нафтогазу».

Однак він зазначив, що компанія планує виступити проти сертифікації газопроводу РФ оскільки наразі він не відповідає законодавству Європи.

«Ми готові надати свою позицію вже найближчим часом. Вона ґрунтується на тому, що «Північний потік-2» не може бути сертифікований без його повної відповідності європейському законодавству» - зауважив Вітренко.

Нагадаємо, введення в дію газопроводу «Північний потік-2» спричинить скорочення доходів України від транспортування газу.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.